Marzenie Marcina się spełniło!

Marzeniem Marcina był nowy wózek inwalidzki.
19-letni Marcin Mizik ze Środy Śląskiej, pomimo swojego młodego wieku, nie ma wygórowanych marzeń. Wśród niewielu jest to priorytetowe, którym był zakup nowego wózka inwalidzkiego. Lepszy sprzęt pozwoli mu na swobodne poruszanie się i spełnianie pozostałych marzeń, a jednym z nich jest dalsza edukacja. Chłopak właśnie zdał maturę i zamierza studiować logistykę.

Marcin od dziecka jest niepełnosprawny z powodu wrodzonej wady zwanej stopa końsko – szpotawa, która uniemożliwia mu chodzenie. Obecnie porusza się na wysłużonym wózku, który z racji przemierzonych już kilometrów, często odmawia posłuszeństwa, a gruntowna naprawa przewyższa jego wartość. Dlatego Marcin marzył o nowym półaktywnym, który sprawi, że będzie częściej, szybciej i wygodniej mógł się poruszać.

Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie: https://www.roland-gazeta.pl/najnowsze/sroda-slaska/15720

Otrzymaliśmy radosną informację, że udało się spełnić marzenie Marcina o nowym wózku inwalidzkim!
Dzięki firmie Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o. z Komornik oraz Pani, która chce pozostać anonimowa i innym wspaniałym ludziom o wielkich sercach ❤️❤️❤️ wspólna akcja redakcji Roland Gazeta Środa Śląska Powiat Średzki i Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Środzie Śląskiej zakończyła się sukcesem. Pan Marcin poinformował redakcję, że wózek już ma i to o wiele lepszy niż sobie wymarzył, za co jest bardzo wdzięczny i już niebawem za pośrednictwem Roland Gazeta Środa Śląska Powiat Średzki zaprezentuje swój – jak mówi: fantastyczny pojazd, by podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do jego zakupu.

Zapraszam do odwiedzenia strony: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3379386232096688&id=902418419793494 oraz https://www.facebook.com/rolandgazeta/videos/332595144510121/?hc_ref=ARSUnnnsn480v4zPhyK5k-ykyY8G_BLpx24-TabLA64GTuNRpUYPF2Bor4mA3yXsrhE&fref=nf&__tn__=kCH-R

Dolnośląski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża wspólnie z Oddziałem Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Środzie Śląskiej dziękuje wszystkim i każdemu z osobna za okazane wsparcie!